KONST / Litografier / Färglitografi 12012594
nr 1201 2594
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Gondolen. Signerad, numrerad 263/380. Motivet: 69x47 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:41:04
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr